Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Academy
NIKE Academy
NIKE Academy
NIKE Academy
NIKE Academy
NIKE Academy
NIKE Academy
NIKE Academy
Машка маица за фудбал
Код на производ:
(DV9750-007)
NIKE

NIKE Academy

Претходна цена
1.690 ДЕН
Моментална цена
1.690 ДЕН
Цена со попуст
1.352 ДЕН
Заштеда: 338 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Academy е машка маица со кратки ракави наменета за фудбал. Едноставно, меко и удобно. Материјалот со изведба што отфрла пот сигурно ќе ве освои и овој пат. Истегнувачки е и лесен, така што нема да имате изговор да не трчате, да не додавате и да постигнете гол. Технологијата Nike Dri-FIT ќе се погрижи да бидете свежи и суви на крајот од тренингот како и на почетокот. Спецификација: Машка маица за фудбал Кратки ракави Сошиено лого на Nike Swoosh Машинско перење Nike Dri-FIT технологија Состав: 100% полиестер.
Подетално

Nike Academy е машка маица со кратки ракави наменета за фудбал. Едноставно, меко и удобно. Материјалот со изведба што отфрла пот сигурно ќе ве освои и овој пат. Истегнувачки е и лесен, така што нема да имате изговор да не трчате, да не додавате и да постигнете гол. Технологијата Nike Dri-FIT ќе се погрижи да бидете свежи и суви на крајот од тренингот како и на почетокот. Спецификација:

 • Машка маица за фудбал
 • Кратки ракави
 • Сошиено лого на Nike Swoosh
 • Машинско перење
 • Nike Dri-FIT технологија
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara
  Помош