Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE 5
NIKE 5
NIKE 5
NIKE 5
NIKE 5
NIKE 5
Код на производ:
(NESSA566-631)
NIKE

NIKE 5" Volley

Претходна цена
2.490 ДЕН
Моментална цена
2.490 ДЕН
Цена со попуст
1.992 ДЕН
Заштеда: 498 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машките шорцеви за капење Perry Elis 5" VOLLEY ви нудат целосна практичност без да го жртвувате добриот стил. Лесни и удобни, овие шорцеви се совршени за на плажа или базен. Внатрешната мрежеста облога и ткаенината што брзо се суши ќе ве одржат суви и подготвени за уште една рунда водена забава и пред да се одморите од последното. Неговиот еластичен појас со врвка ви овозможува целосно да го персонализирате. Скокни во машките шорцеви за капење Perry Ellis 5" VOLLEY и нека започне летната забава. Спецификација: Машки шорцеви за капење Еластичен појас со подесување Мрежеста облога Материјал: 100% полиестер.
Подетално

Машките шорцеви за капење Perry Elis 5" VOLLEY ви нудат целосна практичност без да го жртвувате добриот стил. Лесни и удобни, овие шорцеви се совршени за на плажа или базен. Внатрешната мрежеста облога и ткаенината што брзо се суши ќе ве одржат суви и подготвени за уште една рунда водена забава и пред да се одморите од последното. Неговиот еластичен појас со врвка ви овозможува целосно да го персонализирате. Скокни во машките шорцеви за капење Perry Ellis 5" VOLLEY и нека започне летната забава.
Спецификација:

 • Машки шорцеви за капење
 • Еластичен појас со подесување
 • Мрежеста облога
 • Материјал: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Машки
  Намена Пливање
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Шорцеви NESSB451-001
  2.552 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.190 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Шорцеви NESSA566-737
  1.992 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.490 ДЕН
  Помош