Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

JACK WOLFSKIN Brand T M
JACK WOLFSKIN Brand T M
JACK WOLFSKIN Brand T M
JACK WOLFSKIN Brand T M
JACK WOLFSKIN Brand T M
JACK WOLFSKIN Brand T M
JACK WOLFSKIN Brand T M
JACK WOLFSKIN Brand T M
Машка маица
Код на производ:
(1809021-4129)
JACK WOLFSKIN

JACK WOLFSKIN Brand T M

Претходна цена
2.490 ДЕН
Моментална цена
2.490 ДЕН
Цена со попуст
1.992 ДЕН
Заштеда: 498 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Со својата модерна лого графика, машката маица lifestyle на Jack Wolfskin BRAND T M навистина се издвојува од толпата. Изработена е од издржлив органски памук. Комбинацијата на природни влакна и посебната структура на ткаенината обезбедува високо ниво на удобност и врвна слобода на движење. Спецификација: Кратки ракави Тркалезна јака Лого Состав: 100% памук.
Подетално

Со својата модерна лого графика, машката маица lifestyle на Jack Wolfskin BRAND T M навистина се издвојува од толпата. Изработена е од издржлив органски памук. Комбинацијата на природни влакна и посебната структура на ткаенината обезбедува високо ниво на удобност и врвна слобода на движење.
Спецификација:

 • Кратки ракави
 • Тркалезна јака
 • Лого
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Outdoor
  Бренд JACK WOLFSKIN
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица 1808762-6000
  1.992 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.490 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица 1808762-4150
  1.992 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.490 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица 1808762-1278
  1.992 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.490 ДЕН
  Помош