Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

THE NORTH FACE WOMEN’S MA WIND FULL ZIP - EU
THE NORTH FACE WOMEN’S MA WIND FULL ZIP - EU
THE NORTH FACE WOMEN’S MA WIND FULL ZIP - EU
THE NORTH FACE WOMEN’S MA WIND FULL ZIP - EU
Женска јакна
Код на производ:
(NF0A825DIKC1)
THE NORTH FACE

THE NORTH FACE WOMEN’S MA WIND FULL ZIP - EU

Претходна цена
5.790 ДЕН
Моментална цена
5.790 ДЕН
Цена со попуст
4.632 ДЕН
Заштеда: 1.158 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Пол Женски
Намена Outdoor
Бренд THE NORTH FACE
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна NF0A4R1M6S11
16.342 ДЕН
Заштеда 25%
21.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна NF00A8BA6S11
5.918 ДЕН
Заштеда 25%
7.890 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Помош