Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

PUMA Ess Block X Tape
PUMA Ess Block X Tape
PUMA Ess Block X Tape
PUMA Ess Block X Tape
PUMA Ess Block X Tape
PUMA Ess Block X Tape
PUMA Ess Block X Tape
PUMA Ess Block X Tape
PUMA Ess Block X Tape
PUMA Ess Block X Tape
PUMA Ess Block X Tape
PUMA Ess Block X Tape
Машки дуксер
Код на производ:
(675173-04)
PUMA

PUMA Ess Block X Tape

Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална цена
4.090 ДЕН
Цена со попуст
3.272 ДЕН
Заштеда: 818 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
PUMA ESS BLOCK X TAPE е машки lifestyle дуксер што носи модерен изглед. Одличен избор е за носење при сите дневни или спортски активности. Удобна и лесна за носење, овој дуксер е направен од врвна мешавина на материјали со висок процент на памук. Препознатливото лого на Puma му дава свеж и впечатлив спортски изглед. Широките ребрести делови на ракавите и појасот не дозволуваат непотребно движење и го спречуваат дуксерот да се истегне и деформира при перење. Пространата прилагодлива капа и кенгурскиот џеб му даваат разноврсност и практичност. Спецификација: Машки дуксер со капа Кенгурски џеб Еластични делови на ракавите и околу половината Пространа прилагодлива капа Лого Puma Состав: 68% памук, 32% полиестер.
Подетално

PUMA ESS BLOCK X TAPE е машки lifestyle дуксер што носи модерен изглед. Одличен избор е за носење при сите дневни или спортски активности. Удобна и лесна за носење, овој дуксер е направен од врвна мешавина на материјали со висок процент на памук. Препознатливото лого на Puma му дава свеж и впечатлив спортски изглед. Широките ребрести делови на ракавите и појасот не дозволуваат непотребно движење и го спречуваат дуксерот да се истегне и деформира при перење. Пространата прилагодлива капа и кенгурскиот џеб му даваат разноврсност и практичност.
Спецификација:

 • Машки дуксер со капа
 • Кенгурски џеб
 • Еластични делови на ракавите и околу половината
 • Пространа прилагодлива капа
 • Лого Puma
 • Состав: 68% памук, 32% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд PUMA
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер 675173-88
  3.272 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.090 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 534376-76
  2.934 ДЕН
  Заштеда 40%
  4.890 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 580097-01
  1.716 ДЕН
  Заштеда 60%
  4.290 ДЕН
  Помош