Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Jordan Printed
NIKE Jordan Printed
NIKE Jordan Printed
NIKE Jordan Printed
NIKE Jordan Printed
NIKE Jordan Printed
NIKE Jordan Printed
NIKE Jordan Printed
Детска маица
Код на производ:
(95C190-001)
NIKE

NIKE Jordan Printed

Претходна цена
1.890 ДЕН
Моментална цена
1.890 ДЕН
Цена со попуст
1.512 ДЕН
Заштеда: 378 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS 7-8г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 8-9г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 10-11г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Постигнете кул изглед надвор од теренот во маицата JORDAN PRINTED за постари момчиња. Изработена од удобна жерсеј ткаенина, ребреста јака и кратки ракави, оваа детска маица има големо лого Jumpman испечатено на предната страна. Спецификација: Маица со кратки ракави за момчиња Големо лого на Jumpman Состав: 60% памук, 40% полиестер Одржување: Машинско перење.
Подетално

Постигнете кул изглед надвор од теренот во маицата JORDAN PRINTED за постари момчиња. Изработена од удобна жерсеј ткаенина, ребреста јака и кратки ракави, оваа детска маица има големо лого Jumpman испечатено на предната страна.
Спецификација:

 • Маица со кратки ракави за момчиња
 • Големо лого на Jumpman
 • Состав: 60% памук, 40% полиестер
 • Одржување: Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Деца-момчиња
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица 95C252-023
  1.512 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.890 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица 95C192-001
  1.352 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.690 ДЕН
  Помош