Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

JACK WOLFSKIN Hiking
JACK WOLFSKIN Hiking
JACK WOLFSKIN Hiking
JACK WOLFSKIN Hiking
JACK WOLFSKIN Hiking
JACK WOLFSKIN Hiking
JACK WOLFSKIN Hiking
JACK WOLFSKIN Hiking
JACK WOLFSKIN Hiking
JACK WOLFSKIN Hiking
Машка маица
Код на производ:
(1808762-1278)
JACK WOLFSKIN

JACK WOLFSKIN Hiking

Претходна цена
2.490 ДЕН
Моментална цена
2.490 ДЕН
Цена со попуст
1.992 ДЕН
Заштеда: 498 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машката outdoor маица Jack Wolfskin HIKING ви ја обезбедува целосната функционалност што ви е потребна кога пешачите по патеките на топло време. Оваа маичка е лесна, прозрачна и има живописна планинска тематска графика на предната страна. Брзо ја отстранува влагата од кожата и брзо се суши. Антибактериските својства на ткаенината ги минимизираат непријатните мириси, додека природната текстура дава пријатно чувство на кожата. Спецификација: Кратки ракави Тркалезна јака Texadri технологија Microban технологија Состав: 100% полиестер.
Подетално

Машката outdoor маица Jack Wolfskin HIKING ви ја обезбедува целосната функционалност што ви е потребна кога пешачите по патеките на топло време. Оваа маичка е лесна, прозрачна и има живописна планинска тематска графика на предната страна. Брзо ја отстранува влагата од кожата и брзо се суши. Антибактериските својства на ткаенината ги минимизираат непријатните мириси, додека природната текстура дава пријатно чувство на кожата.
Спецификација:

 • Кратки ракави
 • Тркалезна јака
 • Texadri технологија
 • Microban технологија
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Outdoor
  Бренд JACK WOLFSKIN
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица 1808762-6000
  1.992 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.490 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица 1809021-4129
  1.992 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.490 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица 1808762-4150
  1.992 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.490 ДЕН
  Помош