Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Swoosh
NIKE Swoosh
NIKE Swoosh
NIKE Swoosh
NIKE Swoosh
NIKE Swoosh
NIKE Swoosh
NIKE Swoosh
Код на производ:
(DX1031-894)
NIKE

NIKE Swoosh

Претходна цена
2.790 ДЕН
Моментална цена
2.790 ДЕН
Цена со попуст
2.232 ДЕН
Заштеда: 558 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Лесни и мазни, женските шорцеви за трчање Nike Swoosh ви обезбедуваат оптимална покриеност за време на вашите тренинзи на патека. Неговиот иконски дизајн има заоблени странични панели со мрежеста облога за целосна слобода на движење и ладење каде што ви треба. Еластичниот појас цврсто седи на вашите колкови и ги задржува шорцевите на место додека се движите. Мрежестите панели на задниот дел од ременот обезбедуваат совршен проток на воздух во областите каде што ви е најпотребен. Спецификација: Женски шорцеви за трчање Еластичен појас Машинско перење Материјал: 100% полиестер.
Подетално

Лесни и мазни, женските шорцеви за трчање Nike Swoosh ви обезбедуваат оптимална покриеност за време на вашите тренинзи на патека. Неговиот иконски дизајн има заоблени странични панели со мрежеста облога за целосна слобода на движење и ладење каде што ви треба. Еластичниот појас цврсто седи на вашите колкови и ги задржува шорцевите на место додека се движите. Мрежестите панели на задниот дел од ременот обезбедуваат совршен проток на воздух во областите каде што ви е најпотребен.
Спецификација:

 • Женски шорцеви за трчање
 • Еластичен појас
 • Машинско перење
 • Материјал: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara
  Помош