Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE 5
NIKE 5
NIKE 5
NIKE 5
NIKE 5
NIKE 5
Код на производ:
(NESSA560-494)
NIKE

NIKE 5" Volley

Претходна цена
2.290 ДЕН
Моментална цена
2.290 ДЕН
Цена со попуст
1.832 ДЕН
Заштеда: 458 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Направете го ова лето најзабавното досега во машките шорцеви за пливање Nike 5" VOLLEY. Без разлика каков стил на пливање преферирате, овој модел е ваш сојузник во сите водени авантури. Издржливата ткаенина од која е направена има заштита од вода што го забрзува процес на сушење.Спецификација: Машки шорцеви за капење Мрежести џебови Еластичен појас Вградени мрежести гаќички Внатрешен мрежен џеб Состав: 100% полиестер.
Подетално

Направете го ова лето најзабавното досега во машките шорцеви за пливање Nike 5" VOLLEY. Без разлика каков стил на пливање преферирате, овој модел е ваш сојузник во сите водени авантури. Издржливата ткаенина од која е направена има заштита од вода што го забрзува процес на сушење.
Спецификација:

 • Машки шорцеви за капење
 • Мрежести џебови
 • Еластичен појас
 • Вградени мрежести гаќички
 • Внатрешен мрежен џеб
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Машки
  Намена Пливање
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Шорцеви NESSB451-001
  2.552 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.190 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Шорцеви NESSA566-737
  1.992 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.490 ДЕН
  Помош