Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

THE NORTH FACE Standard
THE NORTH FACE Standard
THE NORTH FACE Standard
THE NORTH FACE Standard
THE NORTH FACE Standard
THE NORTH FACE Standard
THE NORTH FACE Standard
THE NORTH FACE Standard
Машка маица
Код на производ:
(NF0A4M7XIW91)
THE NORTH FACE

THE NORTH FACE Standard

Претходна цена
2.190 ДЕН
Моментална цена
2.190 ДЕН
Цена со попуст
1.752 ДЕН
Заштеда: 438 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
The North Face Standard е машка lifestyle маица со класичен стил и препознатлива удобност. Пријатната памучна ткаенина обезбедува чувство на пријатност и удобност, што ќе ви го разубави секој ден. За лежерни комбинации и топли денови, оваа маица ќе го комплетира вашиот стил. Логото TNF во светлиот, пролетен дизајн ја подигнува својата едноставност на следното ниво. Спецификација: Standard fit Кратки ракави Тркалезна јака Лого на TNF Машинско перење Состав: 100% памук.
Подетално

The North Face Standard е машка lifestyle маица со класичен стил и препознатлива удобност. Пријатната памучна ткаенина обезбедува чувство на пријатност и удобност, што ќе ви го разубави секој ден. За лежерни комбинации и топли денови, оваа маица ќе го комплетира вашиот стил. Логото TNF во светлиот, пролетен дизајн ја подигнува својата едноставност на следното ниво. Спецификација:

 • Standard fit
 • Кратки ракави
 • Тркалезна јака
 • Лого на TNF
 • Машинско перење
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд THE NORTH FACE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош