Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Curry Lights
UNDER ARMOUR Curry Lights
UNDER ARMOUR Curry Lights
UNDER ARMOUR Curry Lights
Машка маица
Код на производ:
(1374841-001)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Curry Lights

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Цена со попуст
1.673 ДЕН
Заштеда: 717 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM S
 • S S
 • YMD YMD
 • MD M
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG L
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
UNDER ARMOR CURRY LIGHTS е машка маица за кошарка во која ќе го поддржите омилениот кошаркарски клуб или забивате на кошот. Дизајнот на оваа мека и пријатна маичка ги истакнува најсветлите моменти од блескавата кариера на Кари. Ултра меката мешавина од памук и познатата линија на Кари дека го става својот потпис само на производите што ја менуваат играта, гарантираат удобност што ја заслужувате. Маичката е со кратки ракави со зајакната јака која го спречува влечењето на маичката и го олеснува соблекувањето и облекувањето. Ултра интересната графика го олеснува усогласувањето со другите делови од гардеробата и ја зголемува естетиката. Спецификација: Машка маица за кошарка Интересна графика Кратки ракави Машинско перење Засилена јака Состав: 60% памук, 40% полиестер.
Подетално

UNDER ARMOR CURRY LIGHTS е машка маица за кошарка во која ќе го поддржите омилениот кошаркарски клуб или забивате на кошот. Дизајнот на оваа мека и пријатна маичка ги истакнува најсветлите моменти од блескавата кариера на Кари. Ултра меката мешавина од памук и познатата линија на Кари дека го става својот потпис само на производите што ја менуваат играта, гарантираат удобност што ја заслужувате. Маичката е со кратки ракави со зајакната јака која го спречува влечењето на маичката и го олеснува соблекувањето и облекувањето. Ултра интересната графика го олеснува усогласувањето со другите делови од гардеробата и ја зголемува естетиката. Спецификација:

 • Машка маица за кошарка
 • Интересна графика
 • Кратки ракави
 • Машинско перење
 • Засилена јака
 • Состав: 60% памук, 40% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица 1374215-001
  1.883 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.690 ДЕН
  Помош