Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Curry
UNDER ARMOUR Curry
UNDER ARMOUR Curry
UNDER ARMOUR Curry
UNDER ARMOUR Curry
UNDER ARMOUR Curry
UNDER ARMOUR Curry
UNDER ARMOUR Curry
UNDER ARMOUR Curry
UNDER ARMOUR Curry
UNDER ARMOUR Curry
UNDER ARMOUR Curry
Машка маица
Код на производ:
(1374215-001)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Curry

Претходна цена
2.690 ДЕН
Моментална цена
2.690 ДЕН
Цена со попуст
1.883 ДЕН
Заштеда: 807 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM S
 • S S
 • YMD YMD
 • MD M
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG L
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
UNDER ARMOR CURRY е машка кошаркарска маица во која ќе навивате за вашиот омилен кошаркарски клуб или забивате на кошот. Дизајнот на оваа мека и пријатна маичка ги истакнува најсветлите моменти од блескавата кариера на Кари. Ултра мека мешавина од памук и познатата линија на Кари дека тој го става својот потпис само на производите што ја менуваат играта, гарантирајќи ја удобноста и перформансите што ги заслужувате. Маичката е со кратки ракави со зајакната јака која го спречува растегнувањето на маицата и го олеснува соблекувањето и облекувањето. Ултра интересната графика на задната плоча го олеснува усогласувањето со другите делови од гардеробата и ја зголемува естетиката. Спецификација: Машка кошаркарска маица Интересна графика Кратки ракави Машинско перење Засилена јака Состав: 60% памук, 40% полиестер.
Подетално

UNDER ARMOR CURRY е машка кошаркарска маица во која ќе навивате за вашиот омилен кошаркарски клуб или забивате на кошот. Дизајнот на оваа мека и пријатна маичка ги истакнува најсветлите моменти од блескавата кариера на Кари. Ултра мека мешавина од памук и познатата линија на Кари дека тој го става својот потпис само на производите што ја менуваат играта, гарантирајќи ја удобноста и перформансите што ги заслужувате. Маичката е со кратки ракави со зајакната јака која го спречува растегнувањето на маицата и го олеснува соблекувањето и облекувањето. Ултра интересната графика на задната плоча го олеснува усогласувањето со другите делови од гардеробата и ја зголемува естетиката.
Спецификација:

 • Машка кошаркарска маица
 • Интересна графика
 • Кратки ракави
 • Машинско перење
 • Засилена јака
 • Состав: 60% памук, 40% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош