Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

THE NORTH FACE Rust 2
THE NORTH FACE Rust 2
THE NORTH FACE Rust 2
THE NORTH FACE Rust 2
THE NORTH FACE Rust 2
THE NORTH FACE Rust 2
THE NORTH FACE Rust 2
THE NORTH FACE Rust 2
Машка маица
Код на производ:
(NF0A4M68H211)
THE NORTH FACE

THE NORTH FACE Rust 2

Претходна цена
2.490 ДЕН
Моментална цена
2.490 ДЕН
Цена со попуст
1.992 ДЕН
Заштеда: 498 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
The North Face Rust 2 е машка outdoor маица со која ќе бидете подготвени да ги дочекате топлите летни денови. Направена од удобен и мек памук, ќе ви овозможи слободно движење за време на сите ваши активности на отворено. Маицата е со кратки ракави со зајакната јака која го спречува влечењето и го продолжува нејзиниот век. Масовното лого на The North Face на предниот панел и дискретното на задната страна јасно ја покажуваат вашата љубов кон брендот. Елегантниот дизајн го олеснува комбинирањето со остатокот од вашата гардероба. Станете дел од нашиот тим со оваа машка маичка со кратки ракави и стапете во акција. Спецификации: Машка outdoor маица Краток ракав Засилена јака Состав: 100% полиестер Логото The North Face.
Подетално

The North Face Rust 2 е машка outdoor маица со која ќе бидете подготвени да ги дочекате топлите летни денови. Направена од удобен и мек памук, ќе ви овозможи слободно движење за време на сите ваши активности на отворено. Маицата е со кратки ракави со зајакната јака која го спречува влечењето и го продолжува нејзиниот век. Масовното лого на The North Face на предниот панел и дискретното на задната страна јасно ја покажуваат вашата љубов кон брендот. Елегантниот дизајн го олеснува комбинирањето со остатокот од вашата гардероба. Станете дел од нашиот тим со оваа машка маичка со кратки ракави и стапете во акција.
Спецификации:

 • Машка outdoor маица
 • Краток ракав
 • Засилена јака
 • Состав: 100% полиестер
 • Логото The North Face

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд THE NORTH FACE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош