Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

SPEEDO THINSTRAP 2PCE
SPEEDO THINSTRAP 2PCE
SPEEDO THINSTRAP 2PCE
SPEEDO THINSTRAP 2PCE
SPEEDO THINSTRAP 2PCE
SPEEDO THINSTRAP 2PCE
Женски костим за капење
Код на производ:
(800308314497)
SPEEDO

SPEEDO THINSTRAP 2PCE

Претходна цена
3.090 ДЕН
Моментална цена
3.090 ДЕН
Цена со попуст
2.472 ДЕН
Заштеда: 618 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 34 M
  • 36 L
  • 38 XL
  • 40 2XL
  • 42 3XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Костим за капење - едноделен
Пол Женски
Намена Пливање
Бренд SPEEDO
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
Trenutno nema komentara
Помош