Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Club Fleece+
NIKE Club Fleece+
NIKE Club Fleece+
NIKE Club Fleece+
NIKE Club Fleece+
NIKE Club Fleece+
NIKE Club Fleece+
NIKE Club Fleece+
Машки дуксер
Код на производ:
(DX0529-706)
NIKE

NIKE Club Fleece+

Претходна цена
4.890 ДЕН
Моментална цена
4.890 ДЕН
Цена со попуст
3.912 ДЕН
Заштеда: 978 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Додадете допир на свежина на вашиот изглед со машкиот дуксер Nike Club Fleece+ Smooth Brushed Fleece. Со своето колоритно лого Futura на градите, остава моќен впечаток каде и да се појавите. Меките отвори на отворите ја задржуваат топлината внатре во дуксерите кога надвор е студено. Мазно однадвор и пријатно одвнатре, брусеното руно е нашиот идеален материјал за ладно време. Опуштено на рамената и градите, овој дуксер е совршен за слоевитост. Спецификација: Машки дуксер – lifestyle Ребрест дел на отворите Машинско перење Материјал: 80% памук / 20% полиестер.
Подетално

Додадете допир на свежина на вашиот изглед со машкиот дуксер Nike Club Fleece+ Smooth Brushed Fleece. Со своето колоритно лого Futura на градите, остава моќен впечаток каде и да се појавите. Меките отвори на отворите ја задржуваат топлината внатре во дуксерите кога надвор е студено. Мазно однадвор и пријатно одвнатре, брусеното руно е нашиот идеален материјал за ладно време. Опуштено на рамената и градите, овој дуксер е совршен за слоевитост. Спецификација:

 • Машки дуксер – lifestyle
 • Ребрест дел на отворите
 • Машинско перење
 • Материјал: 80% памук / 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Дуксер CU4489-016
  4.974 ДЕН
  Заштеда 40%
  8.290 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Дуксер CU4489-259
  5.733 ДЕН
  Заштеда 30%
  8.190 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DQ4621-247
  3.353 ДЕН
  Заштеда 30%
  4.790 ДЕН
  Помош