Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
Машка маица
Код на производ:
(DZ5173-063)
NIKE

NIKE Sportswear

Претходна цена
2.090 ДЕН
Моментална цена
2.090 ДЕН
Цена со попуст
1.672 ДЕН
Заштеда: 418 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear е машка маичка lifestyle што го слави Swoosh. Направенa од мек, лесен памук со испечатено лого на Swoosh, удобно е и одговара за секојдневно носење. Стандардниот крој на маичка и кратки ракави се погодни за комбинирање и слоевитост. Ребрестиот дел околу вратот овозможува полесно облекување и соблекување, но и спречува истегнување на маицата. Чувствувајте целодневна удобност во оваа маичка со повторлива Swoosh графика. Спецификација: Машка маица – lifestyle Стандарден крој Лого на Swoosh Кратки ракави Машинско перење Состав: 100% памук.
Подетално

Nike Sportswear е машка маичка lifestyle што го слави Swoosh. Направенa од мек, лесен памук со испечатено лого на Swoosh, удобно е и одговара за секојдневно носење. Стандардниот крој на маичка и кратки ракави се погодни за комбинирање и слоевитост. Ребрестиот дел околу вратот овозможува полесно облекување и соблекување, но и спречува истегнување на маицата. Чувствувајте целодневна удобност во оваа маичка со повторлива Swoosh графика.
Спецификација:

 • Машка маица – lifestyle
 • Стандарден крој
 • Лого на Swoosh
 • Кратки ракави
 • Машинско перење
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara
  Помош