Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Logo Pen Fill
adidas Logo Pen Fill
adidas Logo Pen Fill
adidas Logo Pen Fill
adidas Logo Pen Fill
adidas Logo Pen Fill
adidas Logo Pen Fill
adidas Logo Pen Fill
adidas Logo Pen Fill
adidas Logo Pen Fill
Машка маица
Код на производ:
(HS2513)
adidas

adidas Logo Pen Fill

Претходна цена
2.088 ДЕН
Моментална цена
2.088 ДЕН
Цена со попуст
1.670 ДЕН
Заштеда: 418 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Ако сте нови во совпаѓањето на боите или едноставно сте преоптоварени кога станува збор за креирање облека, не плашете се од машката lifestyle маичка на adidas Logo Pen Fill. Овој дизајн на Адидас ви дава забавна боја во класична маичка. Облечете го и носете го одново и одново, и повторно ќе имате главен елемент за гардероба. Оваа маица е тука за вас во секое време. adidas памучните производи поддржуваат поодржливо производство на памук. Спецификација: Regular fit Тркалезна јака со еластична манжетна Состав: 100% памук.
Подетално

Ако сте нови во совпаѓањето на боите или едноставно сте преоптоварени кога станува збор за креирање облека, не плашете се од машката lifestyle маичка на adidas Logo Pen Fill. Овој дизајн на Адидас ви дава забавна боја во класична маичка. Облечете го и носете го одново и одново, и повторно ќе имате главен елемент за гардероба. Оваа маица е тука за вас во секое време. adidas памучните производи поддржуваат поодржливо производство на памук.
Спецификација:

 • Regular fit
 • Тркалезна јака со еластична манжетна
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Sportswear
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош