Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

PUMA Infuse
PUMA Infuse
PUMA Infuse
PUMA Infuse
PUMA Infuse
PUMA Infuse
PUMA Infuse
PUMA Infuse
Женски дуксер
Код на производ:
(535642-01)
PUMA

PUMA Infuse

Претходна цена
4.590 ДЕН
Моментална цена
4.590 ДЕН
Цена со попуст
3.213 ДЕН
Заштеда: 1.377 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
PUMA Infuse е женски спортски дуксер за секојдневно носење и уживање. Дуксерот со патент што се протега до половина од моделот овозможува лесно облекување. Моделот PUMA Infuse остава впечаток на уредност и софистицираност. Лежерниот крој овозможува неверојатна удобност во секое време, а високата јака гарантира полиран стил. Ова е едно од оние парчиња во вашата гардероба што ќе ви станат омилени по првото носење. Спецификација: Женски дуксер Висока јака Патент Ребрести рластични делови ан ракавите и рабовите Лого на PUMA Состав: 97% памук, 3% еластин.
Подетално

PUMA Infuse е женски спортски дуксер за секојдневно носење и уживање. Дуксерот со патент што се протега до половина од моделот овозможува лесно облекување. Моделот PUMA Infuse остава впечаток на уредност и софистицираност. Лежерниот крој овозможува неверојатна удобност во секое време, а високата јака гарантира полиран стил. Ова е едно од оние парчиња во вашата гардероба што ќе ви станат омилени по првото носење.
Спецификација:

 • Женски дуксер
 • Висока јака
 • Патент
 • Ребрести рластични делови ан ракавите и рабовите
 • Лого на PUMA
 • Состав: 97% памук, 3% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд PUMA
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 538057-25
  2.872 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.590 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 673083-88
  3.512 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.390 ДЕН
  Помош