Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Triangle
adidas Triangle
adidas Triangle
adidas Triangle
adidas Triangle
adidas Triangle
adidas Triangle
adidas Triangle
adidas Triangle
adidas Triangle
Женски костим за капење
Код на производ:
(HR4408)
adidas

adidas Triangle

Претходна цена
2.488 ДЕН
Моментална цена
2.488 ДЕН
Цена со попуст
1.990 ДЕН
Заштеда: 498 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Triangle е женски дводелен костим за капење кој ќе ви донесе многу радост ова лето. Нема ништо поубаво од сончев ден поминат на песочна плажа. Заедно со вашата крпа и крема за сончање, ова адидас бикини е се што ви треба. Изработен е од мека ткаенина отпорна на хлор која содржи ECONYL® регенерирано предиво. Градник со нежно моделирани чашки и влошки кои се вадат и нежно ги затегнуваат, ги стабилизираат градите и обезбедуваат дополнителна покриеност. Ластик со логоа, не само што го покажува друштвото од плажа кој е вашиот омилен бренд, туку и обезбедува одлично вклопување околу половината. Спецификација: Женски костими за капење Дводелен модел ECONYL® регенерирано предиво Ластик со логоа Материјал отпорен на хлор Состав: 78% рециклиран најлон и 22% еластин Влошки што се вадат.
Подетално

adidas Triangle е женски дводелен костим за капење кој ќе ви донесе многу радост ова лето. Нема ништо поубаво од сончев ден поминат на песочна плажа. Заедно со вашата крпа и крема за сончање, ова адидас бикини е се што ви треба. Изработен е од мека ткаенина отпорна на хлор која содржи ECONYL® регенерирано предиво. Градник со нежно моделирани чашки и влошки кои се вадат и нежно ги затегнуваат, ги стабилизираат градите и обезбедуваат дополнителна покриеност. Ластик со логоа, не само што го покажува друштвото од плажа кој е вашиот омилен бренд, туку и обезбедува одлично вклопување околу половината.
Спецификација:

 • Женски костими за капење
 • Дводелен модел
 • ECONYL® регенерирано предиво
 • Ластик со логоа
 • Материјал отпорен на хлор
 • Состав: 78% рециклиран најлон и 22% еластин
 • Влошки што се вадат

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Костим за капење - дводелен
  Пол Женски
  Намена Пливање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  Материјал/Технологија Eco
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош