Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas PowerReact
adidas PowerReact
adidas PowerReact
adidas PowerReact
adidas PowerReact
adidas PowerReact
adidas PowerReact
adidas PowerReact
Спортски градник
Код на производ:
(HR2880)
adidas

adidas PowerReact

Претходна цена
2.788 ДЕН
Моментална цена
2.788 ДЕН
Цена со попуст
2.230 ДЕН
Заштеда: 558 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XSAC XS
 • XSDE XSDE
 • SAC S
 • SDE SDE
 • MAB MAB
 • MAC S
 • MDE MDE
 • LAB LAB
 • LAC LAC
 • LDE LDE
 • XLAC XLAC
 • XLDE XLDE
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas PowerReact е женски спортски градник за тренирање со средна поддршка. Ако има нешто што сигурно ќе ви го одвлече вниманието, тоа е непријатната облека за вежбање. Овој спортски градник на adidas ќе се погрижи никогаш да не знаете како е тоа чувство. Технологијата AEROREADY ја отстранува влагата за да ве одржува суви, додека елегантното чувство на компресија обезбедува удобност што не го одвлекува вниманието и целодневна поддршка. Кога вашата програма вклучува вежби со умерен интензитет, како што се возење велосипед и кружен тренинг, овој градник adidas е вашиот најдобар сојузник. Направен е од низа рециклирани материјали и најмалку 70% рециклирана содржина. Спецификација: Женски спортски градник AEROREADY технологија Најмалку 70% рециклирана содржина.
Подетално

adidas PowerReact е женски спортски градник за тренирање со средна поддршка. Ако има нешто што сигурно ќе ви го одвлече вниманието, тоа е непријатната облека за вежбање. Овој спортски градник на adidas ќе се погрижи никогаш да не знаете како е тоа чувство. Технологијата AEROREADY ја отстранува влагата за да ве одржува суви, додека елегантното чувство на компресија обезбедува удобност што не го одвлекува вниманието и целодневна поддршка. Кога вашата програма вклучува вежби со умерен интензитет, како што се возење велосипед и кружен тренинг, овој градник adidas е вашиот најдобар сојузник. Направен е од низа рециклирани материјали и најмалку 70% рециклирана содржина.
Спецификација:

 • Женски спортски градник
 • AEROREADY технологија
 • Најмалку 70% рециклирана содржина

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Градник
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara
  Помош