Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Sport Optimist Sun Logo
adidas Sport Optimist Sun Logo
adidas Sport Optimist Sun Logo
adidas Sport Optimist Sun Logo
adidas Sport Optimist Sun Logo
adidas Sport Optimist Sun Logo
adidas Sport Optimist Sun Logo
adidas Sport Optimist Sun Logo
adidas Sport Optimist Sun Logo
adidas Sport Optimist Sun Logo
Машка маица
Код на производ:
(IC7788)
adidas

adidas Sport Optimist Sun Logo

Претходна цена
1.688 ДЕН
Моментална цена
1.688 ДЕН
Цена со попуст
1.350 ДЕН
Заштеда: 338 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Sport Optimist Sun Logo е машка lifestyle маица погодна за секоја пригода. Изработен е од исклучително лесен, удобен и пријатен памук кој ќе ви овозможи максимална удобност во текот на целиот ден. Лесниот материјал и опуштениот крој ќе придонесат за вашето подобро расположение во топлите летни денови, без разлика дали вежбате во него или шетате низ градот. Маичката е со кратки ракави со ребреста арматура околу вратот што го спречува влечењето на маицата и го продолжува нејзиниот век. Масивната графика на adidas јасно ја истакнува вашата спортска посветеност и љубов кон брендот. Практично е за целодневна облека и одлично се вклопува во приказната за урбан, опуштен стил на облекување. Нашите производи од памук поддржуваат поодржливо одгледување памук. Спецификација: Машка маица – lifestyle Краток ракав Масивна adidas графика Засилена јака.
Подетално

adidas Sport Optimist Sun Logo е машка lifestyle маица погодна за секоја пригода. Изработен е од исклучително лесен, удобен и пријатен памук кој ќе ви овозможи максимална удобност во текот на целиот ден. Лесниот материјал и опуштениот крој ќе придонесат за вашето подобро расположение во топлите летни денови, без разлика дали вежбате во него или шетате низ градот. Маичката е со кратки ракави со ребреста арматура околу вратот што го спречува влечењето на маицата и го продолжува нејзиниот век. Масивната графика на adidas јасно ја истакнува вашата спортска посветеност и љубов кон брендот. Практично е за целодневна облека и одлично се вклопува во приказната за урбан, опуштен стил на облекување. Нашите производи од памук поддржуваат поодржливо одгледување памук.
Спецификација:

 • Машка маица – lifestyle
 • Краток ракав
 • Масивна adidas графика
 • Засилена јака

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Sportswear
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица HS2513
  1.670 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.088 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Помош