Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Long Sleeve
NIKE Long Sleeve
NIKE Long Sleeve
NIKE Long Sleeve
Детска маица
Код на производ:
(95C252-023)
NIKE

NIKE Long Sleeve

Претходна цена
1.890 ДЕН
Моментална цена
1.890 ДЕН
Цена со попуст
1.512 ДЕН
Заштеда: 378 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS 7-8г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 8-9г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 10-11г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Детската маица со долги ракави JORDAN LONG SEEVE за постари момчиња е лежерна опција за секојдневни потреби. Ребрестата јака и графиката на Air Jordan го додаваат иконскиот атлетски изглед. Спецификација: Маица со долги ракави за постари момчиња Ткаенина жерсеј Air Jordan графика Состав: 100% памук Одржување: Машинско перење.
Подетално

Детската маица со долги ракави JORDAN LONG SEEVE за постари момчиња е лежерна опција за секојдневни потреби. Ребрестата јака и графиката на Air Jordan го додаваат иконскиот атлетски изглед.
Спецификација:

 • Маица со долги ракави за постари момчиња
 • Ткаенина жерсеј
 • Air Jordan графика
 • Состав: 100% памук
 • Одржување: Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Деца-момчиња
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица 95C192-001
  1.352 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.690 ДЕН
  Помош