Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Indy
NIKE Indy
NIKE Indy
NIKE Indy
NIKE Indy
NIKE Indy
Спортски градник
Код на производ:
(CZ4456-536)
NIKE

NIKE Indy

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Цена со попуст
1.673 ДЕН
Заштеда: 717 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Спортскиот градник Nike Indy обезбедува одлична поддршка, лесно чувство и голема слобода на движење за време на секаков вид на рекреација. Совршен е за носење за време на спортски активности како јога или пилатес. Материјалот е исклучително мек, а кројот ја истакнува вашата женственост. Со влошки кои лесно се вадат и споени рамни шевови, тој е удобен и максимално функционален. Мрежестите странични панели го подигнуваат дишењето на следното ниво, додека V-деколтето и решетката на централниот преден дел исто така придонесуваат за протокот на воздух. Џебовите на влошките имаат мрежа од двете страни за да ги задржат влошките на своето место. Овој производ е направен од најмалку 50% рециклирани полиестерски влакна. Спецификација: Женски спортски градник Тесен крој за чувство блиску до телото Состав: 72% полиестер и 28% спандекс Мрежести странични панели Отстранливи влошки.
Подетално

Спортскиот градник Nike Indy обезбедува одлична поддршка, лесно чувство и голема слобода на движење за време на секаков вид на рекреација. Совршен е за носење за време на спортски активности како јога или пилатес. Материјалот е исклучително мек, а кројот ја истакнува вашата женственост. Со влошки кои лесно се вадат и споени рамни шевови, тој е удобен и максимално функционален. Мрежестите странични панели го подигнуваат дишењето на следното ниво, додека V-деколтето и решетката на централниот преден дел исто така придонесуваат за протокот на воздух. Џебовите на влошките имаат мрежа од двете страни за да ги задржат влошките на своето место. Овој производ е направен од најмалку 50% рециклирани полиестерски влакна. Спецификација:

 • Женски спортски градник
 • Тесен крој за чувство блиску до телото
 • Состав: 72% полиестер и 28% спандекс
 • Мрежести странични панели
 • Отстранливи влошки

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Градник
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Градник DX0655-010
  2.552 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.190 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Градник DD0430-010
  3.592 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.490 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Градник CZ4456-606
  1.912 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.390 ДЕН
  Помош