Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

PUMA Evostripe
PUMA Evostripe
PUMA Evostripe
PUMA Evostripe
PUMA Evostripe
PUMA Evostripe
PUMA Evostripe
PUMA Evostripe
Машка јакна
Код на производ:
(673313-88)
PUMA

PUMA Evostripe

Претходна цена
4.590 ДЕН
Моментална цена
4.590 ДЕН
Цена со попуст
3.672 ДЕН
Заштеда: 918 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
PUMA EVOSTRIPE е машки lifestyle дуксер кој совршено го комбинира современиот дизајн со удобните класици. Ова не е само обичен дуксер, туку вашиот стил го подига на следното ниво. Патентот со целосна должина го олеснува прилагодувањето на отворот на дуксерката. Капата овозможува удобност, додека во страничните џебови можете да ставате ситници или да ги загреете рацете доколку е потребно. Технологијата DryCELL ја отстранува влагата, обезбедувајќи чувство на удобност и свежина. Дискретното лого на PUMA јасно зборува за вашата љубов кон овој бренд.Спецификација: Машки lifestyle дуксер Целосен патент Капа Странични џебови со патент Лого PUMA Машинско перење.
Подетално

PUMA EVOSTRIPE е машки lifestyle дуксер кој совршено го комбинира современиот дизајн со удобните класици. Ова не е само обичен дуксер, туку вашиот стил го подига на следното ниво. Патентот со целосна должина го олеснува прилагодувањето на отворот на дуксерката. Капата овозможува удобност, додека во страничните џебови можете да ставате ситници или да ги загреете рацете доколку е потребно. Технологијата DryCELL ја отстранува влагата, обезбедувајќи чувство на удобност и свежина. Дискретното лого на PUMA јасно зборува за вашата љубов кон овој бренд.
Спецификација:

 • Машки lifestyle дуксер
 • Целосен патент
 • Капа
 • Странични џебови со патент
 • Лого PUMA
 • Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Јакна
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд PUMA
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Јакна 673313-51
  3.672 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.590 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна 534721-01
  3.843 ДЕН
  Заштеда 30%
  5.490 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Јакна 847401-70
  2.634 ДЕН
  Заштеда 40%
  4.390 ДЕН
  Помош