Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Own the Run SINGLET
adidas Own the Run SINGLET
adidas Own the Run SINGLET
adidas Own the Run SINGLET
adidas Own the Run SINGLET
adidas Own the Run SINGLET
adidas Own the Run SINGLET
adidas Own the Run SINGLET
Машка маица за трчање
Код на производ:
(HM8437)
adidas

adidas Own the Run SINGLET

Претходна цена
2.088 ДЕН
Моментална цена
2.088 ДЕН
Цена со попуст
1.670 ДЕН
Заштеда: 418 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas OWN THE RUN SINGLET е машка маица за трчање која обезбедува удобност. Со оваа маица, ќе имате една непријатност помалку бидејќи гарантира дека топлината и потта не допираат до вашата глава. Благодарение на технологијата AEROREADY која апсорбира пот, ќе трчате непречено. Кошулата е лесна и дише и ќе ве поддржи на вашиот пат кон успехот. Целосно е направен од рециклирани материјали, што е само еден придонес за ставање крај на пластичниот отпад и зачувување на планетата. Спецификација: Машка трчачка маица Голем исечок на задната страна Вграден крој AEROREADY технологија Машинско перење Состав: 100% рециклиран полиестер.
Подетално

adidas OWN THE RUN SINGLET е машка маица за трчање која обезбедува удобност. Со оваа маица, ќе имате една непријатност помалку бидејќи гарантира дека топлината и потта не допираат до вашата глава. Благодарение на технологијата AEROREADY која апсорбира пот, ќе трчате непречено. Кошулата е лесна и дише и ќе ве поддржи на вашиот пат кон успехот. Целосно е направен од рециклирани материјали, што е само еден придонес за ставање крај на пластичниот отпад и зачувување на планетата.
Спецификација:

 • Машка трчачка маица
 • Голем исечок на задната страна
 • Вграден крој
 • AEROREADY технологија
 • Машинско перење
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица IC7641
  1.670 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.088 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош