Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
Женска маица
Код на производ:
(DV8245-611)
NIKE

NIKE Air

Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална цена
3.790 ДЕН
Цена со попуст
3.032 ДЕН
Заштеда: 758 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Air е женска маица со кратки ракави, lifestyle. Маицата е изработена од материјал што дише и е идеален избор за топло време. Принтот се протега по целата должина на моделот и внесува свежина во ова парче облека. Бидете сигурни дека оваа кошула нема да ви ги ограничува движењата, туку ќе ве прегрне со удобноста што ја пружа. Спецификација: Женска маичка Краток пресек Кратки ракави Материјал што дише Машинско перење Состав: 90% полиестер, 10% спандекс.
Подетално

Nike Air е женска маица со кратки ракави, lifestyle. Маицата е изработена од материјал што дише и е идеален избор за топло време. Принтот се протега по целата должина на моделот и внесува свежина во ова парче облека. Бидете сигурни дека оваа кошула нема да ви ги ограничува движењата, туку ќе ве прегрне со удобноста што ја пружа.
Спецификација:

 • Женска маичка
 • Краток пресек
 • Кратки ракави
 • Материјал што дише
 • Машинско перење
 • Состав: 90% полиестер, 10% спандекс

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош