Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Designed for Movement
adidas Designed for Movement
adidas Designed for Movement
adidas Designed for Movement
adidas Designed for Movement
adidas Designed for Movement
adidas Designed for Movement
adidas Designed for Movement
Машка маица
Код на производ:
(IB7919)
adidas

adidas Designed for Movement

Претходна цена
2.388 ДЕН
Моментална цена
2.388 ДЕН
Цена со попуст
1.910 ДЕН
Заштеда: 478 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Ослободете се од одвлекување на вниманието и фокусирајте се на вашиот тренинг во машката маица за тренинг на adidas Designed for Movement. Оваа маичка е дизајнирана за движење, со малку подолг раб одзади, што ви дава подобра покриеност и поголема самодоверба. Ќе се чувствувате суво од првото до последното повторување, благодарение на технологијата AEROREADY која ја апсорбира влагата. Овој производ е обоен со технологијата NTX™ Cooltrans™ за да се избегне конвенционалното боење на ткаенината. Спецификација: Редовно вклопување Тркалезна јака Заден шев што дише Малку продолжен заден раб AEROREADY технологија Обоена со поодржлива технологија на боење Состав: 100% рециклиран полиестер.
Подетално

Ослободете се од одвлекување на вниманието и фокусирајте се на вашиот тренинг во машката маица за тренинг на adidas Designed for Movement. Оваа маичка е дизајнирана за движење, со малку подолг раб одзади, што ви дава подобра покриеност и поголема самодоверба. Ќе се чувствувате суво од првото до последното повторување, благодарение на технологијата AEROREADY која ја апсорбира влагата. Овој производ е обоен со технологијата NTX™ Cooltrans™ за да се избегне конвенционалното боење на ткаенината.
Спецификација:

 • Редовно вклопување
 • Тркалезна јака
 • Заден шев што дише
 • Малку продолжен заден раб
 • AEROREADY технологија
 • Обоена со поодржлива технологија на боење
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица IB7902
  1.750 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.188 ДЕН
  Помош