Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Lady
CHAMPION Lady
CHAMPION Lady
CHAMPION Lady
CHAMPION Lady
CHAMPION Lady
CHAMPION Lady
CHAMPION Lady
Женски костим за капење
Код на производ:
(CHA231F002-8U)
CHAMPION

CHAMPION Lady

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Цена со попуст
1.673 ДЕН
Заштеда: 717 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion Lady е атрактивно женско бикини за пливање. Во него ќе бидете подготвени да уживате на плажа или покрај базен. Топлите летни денови носат забава. Ова Champion Lady бикини е направено за летни авантури. Спецификација: Женски дводелни бикини за капење Материјал: 85% полиестер 15% еластин Лого Champion.
Подетално

Champion Lady е атрактивно женско бикини за пливање. Во него ќе бидете подготвени да уживате на плажа или покрај базен. Топлите летни денови носат забава. Ова Champion Lady бикини е направено за летни авантури.
Спецификација:

 • Женски дводелни бикини за капење
 • Материјал: 85% полиестер 15% еластин
 • Лого Champion

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Костим за капење - дводелен
  Пол Женски
  Намена Пливање
  Бренд CHAMPION
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош