Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Two-Tone Stencil
adidas Two-Tone Stencil
adidas Two-Tone Stencil
adidas Two-Tone Stencil
adidas Two-Tone Stencil
adidas Two-Tone Stencil
adidas Two-Tone Stencil
adidas Two-Tone Stencil
adidas Two-Tone Stencil
adidas Two-Tone Stencil
Машка маица
Код на производ:
(HS2520)
adidas

adidas Two-Tone Stencil

Претходна цена
1.688 ДЕН
Моментална цена
1.688 ДЕН
Цена со попуст
1.350 ДЕН
Заштеда: 338 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Додадете шарена боја на вашиот изглед во машката lifestyle маичка на аdidas со две бои. Носете го на пат до продавница или кога се дружите со пријателите. Спортската значка на adidas добива двотонски ефект на воздушна четка за живописен контраст. Аdidas памучните производи поддржуваат поодржливо производство на памук. Спецификација: Regular fit Тркалезна јака со еластичен дел Состав: 100% памук.
Подетално

Додадете шарена боја на вашиот изглед во машката lifestyle маичка на аdidas со две бои. Носете го на пат до продавница или кога се дружите со пријателите. Спортската значка на adidas добива двотонски ефект на воздушна четка за живописен контраст. Аdidas памучните производи поддржуваат поодржливо производство на памук.
Спецификација:

 • Regular fit
 • Тркалезна јака со еластичен дел
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Sportswear
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица HS2513
  1.670 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.088 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Помош