Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Future Icons Badge of Sport
adidas Future Icons Badge of Sport
adidas Future Icons Badge of Sport
adidas Future Icons Badge of Sport
adidas Future Icons Badge of Sport
adidas Future Icons Badge of Sport
adidas Future Icons Badge of Sport
adidas Future Icons Badge of Sport
Машка маица
Код на производ:
(IC3715)
adidas

adidas Future Icons Badge of Sport

Претходна цена
2.088 ДЕН
Моментална цена
2.088 ДЕН
Цена со попуст
1.670 ДЕН
Заштеда: 418 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Future Icons Badge of Sport е машка lifestyle маица каде секој предизвик е авантура. Движете се со свое темпо во мека ткаенина која се чувствува добро на кожата. Изработен е од лесен памук, опуштен крој, за секојдневна удобност и лесна комбинација. Огромното лого на градите додава стил на вашата облека. Засилената јака го спречува влечењето на маицата и го продолжува нејзиниот век. Нашите производи од памук поддржуваат поодржливо производство на памук. Спецификација: Машка маица – lifestyle Стандарден крој Кратки ракави Засилена јака Машинско перење Состав: 100% памук Логото на adidas.
Подетално

adidas Future Icons Badge of Sport е машка lifestyle маица каде секој предизвик е авантура. Движете се со свое темпо во мека ткаенина која се чувствува добро на кожата. Изработен е од лесен памук, опуштен крој, за секојдневна удобност и лесна комбинација. Огромното лого на градите додава стил на вашата облека. Засилената јака го спречува влечењето на маицата и го продолжува нејзиниот век. Нашите производи од памук поддржуваат поодржливо производство на памук.
Спецификација:

 • Машка маица – lifestyle
 • Стандарден крој
 • Кратки ракави
 • Засилена јака
 • Машинско перење
 • Состав: 100% памук
 • Логото на adidas

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Sportswear
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица HS2513
  1.670 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.088 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Помош