Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Curry Fleece
UNDER ARMOUR Curry Fleece
UNDER ARMOUR Curry Fleece
UNDER ARMOUR Curry Fleece
UNDER ARMOUR Curry Fleece
UNDER ARMOUR Curry Fleece
UNDER ARMOUR Curry Fleece
UNDER ARMOUR Curry Fleece
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(1374299-011)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Curry Fleece

Претходна цена
4.190 ДЕН
Моментална цена
4.190 ДЕН
Цена со попуст
2.933 ДЕН
Заштеда: 1.257 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM S
 • S S
 • YMD YMD
 • MD M
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG L
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машките тренерки Under Armour Curry Fleece се едно од најудобните парчиња облека што некогаш ќе ги носите. Мека ткаенина од памучна мешавина со внатрешен слој помага да се загреете. Еластичниот прилагодлив појас обезбедува идеално вклопување. Еластичните делови на нозете овозможуваат вашите патики да се истакнат. За спортски активности, активен ден низ градот или лежење дома, оваа тренерка ќе ви овозможи вистинска удобност.Спецификација: Еластичен прилагодлив појас Еластични делови на нозете Предни џебови и заден џеб Состав: 80% памук, 20% полиестер.
Подетално

Машките тренерки Under Armour Curry Fleece се едно од најудобните парчиња облека што некогаш ќе ги носите. Мека ткаенина од памучна мешавина со внатрешен слој помага да се загреете. Еластичниот прилагодлив појас обезбедува идеално вклопување. Еластичните делови на нозете овозможуваат вашите патики да се истакнат. За спортски активности, активен ден низ градот или лежење дома, оваа тренерка ќе ви овозможи вистинска удобност.
Спецификација:

 • Еластичен прилагодлив појас
 • Еластични делови на нозете
 • Предни џебови и заден џеб
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош