Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Active Joy
NIKE Active Joy
NIKE Active Joy
NIKE Active Joy
NIKE Active Joy
NIKE Active Joy
NIKE Active Joy
NIKE Active Joy
Детски дуксер
Код на производ:
(86K463-023)
NIKE

NIKE Active Joy

Претходна цена
3.090 ДЕН
Моментална цена
3.090 ДЕН
Цена со попуст
2.472 ДЕН
Заштеда: 618 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X 6X
 • 1 1
 • 2 2
 • 3 3
 • 3- 3-
 • 4 3-4г.
 • 4- 4-
 • 5 4-5г.
 • 5- 5-
 • 6 5-6г.
 • 7 6-7г.
 • 8 8
 • 8- 8-
 • 9 9
 • 9- 9-
 • 10 10
 • 11 11
 • 12 12
 • 14 14
 • OSFA OSFA
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
NIKE ACTIVE JOY е детски lifestyle дуксер со капуљача за помали момчиња. Изработен е од француска ткаенина, со патент до половина, овој дуксер е совршен за студени и дождливи денови. Спецификација: Lifestyle дуксер за помали момчиња Патент со половина должина Лого на Nike Состав: 60% памук, 40% полиестер Одржување: Машинско перење.
Подетално

NIKE ACTIVE JOY е детски lifestyle дуксер со капуљача за помали момчиња. Изработен е од француска ткаенина, со патент до половина, овој дуксер е совршен за студени и дождливи денови. Спецификација:

 • Lifestyle дуксер за помали момчиња
 • Патент со половина должина
 • Лого на Nike
 • Состав: 60% памук, 40% полиестер
 • Одржување: Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 86K640-023
  3.272 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.090 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 86K434-X58
  1.992 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.490 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 86J843-U90
  1.674 ДЕН
  Заштеда 40%
  2.790 ДЕН
  Помош