Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Heart
CHAMPION Heart
CHAMPION Heart
CHAMPION Heart
Детска маица
Код на производ:
(CHA231G801-10)
CHAMPION

CHAMPION Heart

Претходна цена
1.090 ДЕН
Моментална цена
1.090 ДЕН
Цена со попуст
817 ДЕН
Заштеда: 273 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 3-4г.
 • XS 5-6г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 7-8г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 9-10г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 11-12г.
 • XL 13-14г.
 • 2XL 15-16г.
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion HEART е lifestyle маица за девојчиња. Изработена е од исклучително лесен, удобен и пријатен материјал кој е нежен за детската кожа. Има засилување околу вратот што го спречува истегнувањето и го прави долготраен. Практична е за топло време, но може да се комбинира и со дуксери или јакни кога девојките треба да се загреат. Тоа ќе им обезбеди целодневен комфор, без разлика дали се на училиште, тренираат или го поминуваат слободното време во парк. Спецификација: Маичка за девојки Кратки ракави Засилена јака Стандарден крој.
Подетално

Champion HEART е lifestyle маица за девојчиња. Изработена е од исклучително лесен, удобен и пријатен материјал кој е нежен за детската кожа. Има засилување околу вратот што го спречува истегнувањето и го прави долготраен. Практична е за топло време, но може да се комбинира и со дуксери или јакни кога девојките треба да се загреат. Тоа ќе им обезбеди целодневен комфор, без разлика дали се на училиште, тренираат или го поминуваат слободното време во парк. Спецификација:

 • Маичка за девојки
 • Кратки ракави
 • Засилена јака
 • Стандарден крој

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица CHA231G809-01
  667 ДЕН
  Заштеда 25%
  890 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица CHA231G803-8U
  667 ДЕН
  Заштеда 25%
  890 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица CHA231G809-10
  667 ДЕН
  Заштеда 25%
  890 ДЕН
  Помош