Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Fast Running Iteration
adidas Fast Running Iteration
adidas Fast Running Iteration
adidas Fast Running Iteration
adidas Fast Running Iteration
adidas Fast Running Iteration
adidas Fast Running Iteration
adidas Fast Running Iteration
Женска јакна
Код на производ:
(HM4320)
adidas

adidas Fast Running Iteration

Претходна цена
6.788 ДЕН
Моментална цена
6.788 ДЕН
Цена со попуст
5.430 ДЕН
Заштеда: 1.358 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Посетете ја вашата омилена рута во женската јакна за трчање adidas Fast Running Iteration. Дали си поставивте нов предизвик? Во adidas Fast Running Iteration, не ризикувате непредвидена промена на времето. Останете суви додека се враќате дома бидејќи технологијата WIND.RDY заштитува од налетите на ветерот додека го одвраќа послаб дожд. Иновативниот дизајн ви овозможува да ја спакувате јакната во нејзиниот џеб за лесно складирање или носење кога не е облечена. Продолжените внатрешни ракави со отвор за палецот обезбедуваат дополнителна покриеност додека го забрзувате темпото. Малиот отвор во пределот на зглобот е практичен детал кој гарантира дека можете да ги проверувате статистиките на вашиот паметен часовник за време на вашата рутина. Моделот е направен од рециклирана содржина пресретната на островите и океанските плажи. Спецификација: Женска јакна за трчање WIND.RDY технологија Целосно врзување на патент Рефлектирачки детали Прилагодлива капа Џеб на градите со внатрешен спој за клуч Дупки за часовник и палецот Состав: 100% рециклиран полиестер.
Подетално

Посетете ја вашата омилена рута во женската јакна за трчање adidas Fast Running Iteration. Дали си поставивте нов предизвик? Во adidas Fast Running Iteration, не ризикувате непредвидена промена на времето. Останете суви додека се враќате дома бидејќи технологијата WIND.RDY заштитува од налетите на ветерот додека го одвраќа послаб дожд. Иновативниот дизајн ви овозможува да ја спакувате јакната во нејзиниот џеб за лесно складирање или носење кога не е облечена. Продолжените внатрешни ракави со отвор за палецот обезбедуваат дополнителна покриеност додека го забрзувате темпото. Малиот отвор во пределот на зглобот е практичен детал кој гарантира дека можете да ги проверувате статистиките на вашиот паметен часовник за време на вашата рутина. Моделот е направен од рециклирана содржина пресретната на островите и океанските плажи.
Спецификација:

 • Женска јакна за трчање
 • WIND.RDY технологија
 • Целосно врзување на патент
 • Рефлектирачки детали
 • Прилагодлива капа
 • Џеб на градите со внатрешен спој за клуч
 • Дупки за часовник и палецот
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Јакна
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна HC6323
  5.257 ДЕН
  Заштеда 35%
  8.088 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна HL1545
  3.112 ДЕН
  Заштеда 35%
  4.788 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош