Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas ARKD3
adidas ARKD3
adidas ARKD3
adidas ARKD3
adidas ARKD3
adidas ARKD3
adidas ARKD3
adidas ARKD3
adidas ARKD3
adidas ARKD3
Код на производ:
(IC8673)
adidas

adidas ARKD3

Претходна цена
2.388 ДЕН
Моментална цена
2.388 ДЕН
Цена со попуст
1.910 ДЕН
Заштеда: 478 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 62 2-3м
 • 68 3-6м
 • 74 6-9m
 • 80 9-12м
 • 86 12-18м
 • 92 18-24м
 • 98 2-3г.
 • 104 3-4г.
 • 110 4-5г.
 • 116 5-6г.
 • 122 6-7г.
 • 128 7-8г.
 • 134 8-9г.
 • 140 9-10г.
 • 146 146
 • 152 11-12г.
 • 158 12-13г.
 • 164 13-14г.
 • 170 14-15г.
 • 176 15-16г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas ARKD3 е детска lifestyle маица идеална за денови исполнети со игра и забава. Кога светлата ќе се изгаснат, оваа маичка ќе продолжи да свети благодарение на целосниот принт. Опуштениот крој и спуштените раменици внесуваат лежерност во секоја облека. Можете да уживате во маичката аdidas ARKD3 без разлика дали се дружите со пријателите или едноставно уживате во вашата омилена видео игра. Спецификација: Детска маичка Кратки ракави Секојдневен крој Светлосен принт Состав: 100% памук.
Подетално

adidas ARKD3 е детска lifestyle маица идеална за денови исполнети со игра и забава. Кога светлата ќе се изгаснат, оваа маичка ќе продолжи да свети благодарение на целосниот принт. Опуштениот крој и спуштените раменици внесуваат лежерност во секоја облека. Можете да уживате во маичката аdidas ARKD3 без разлика дали се дружите со пријателите или едноставно уживате во вашата омилена видео игра.
Спецификација:

 • Детска маичка
 • Кратки ракави
 • Секојдневен крој
 • Светлосен принт
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Kids
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Колекција Sportswear
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош