Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Designed For Gameday
adidas Designed For Gameday
adidas Designed For Gameday
adidas Designed For Gameday
adidas Designed For Gameday
adidas Designed For Gameday
adidas Designed For Gameday
adidas Designed For Gameday
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(IC8034)
adidas

adidas Designed For Gameday

Претходна цена
4.088 ДЕН
Моментална цена
4.088 ДЕН
Цена со попуст
3.270 ДЕН
Заштеда: 818 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Designed For Gameday е машка спортска тренерка за секојдневна удобност. Без разлика дали ќе го комбинирате со обична бела маичка, ова е тренерка која сигурно ќе блесне и ќе привлече внимание. Патентот на нозете во пределот на зглобовите нуди можност за побрзо и полесно отстранување и опуштање. Страничните џебови и еластичниот појас со јамка ја зголемуваат функционалноста и удобноста на овој модел. Спецификација: Машки тренерки Логото на adidas Странични џебови Еластичен појас со јамка Патент на нозете Состав: 67% памук, 33% рециклиран полиестер.
Подетално

adidas Designed For Gameday е машка спортска тренерка за секојдневна удобност. Без разлика дали ќе го комбинирате со обична бела маичка, ова е тренерка која сигурно ќе блесне и ќе привлече внимание. Патентот на нозете во пределот на зглобовите нуди можност за побрзо и полесно отстранување и опуштање. Страничните џебови и еластичниот појас со јамка ја зголемуваат функционалноста и удобноста на овој модел.
Спецификација:

 • Машки тренерки
 • Логото на adidas
 • Странични џебови
 • Еластичен појас со јамка
 • Патент на нозете
 • Состав: 67% памук, 33% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Sportswear
  Материјал/Технологија Eco
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Dopunite outfit

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер IC8047
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.470 ДЕН
  Заштеда 20%
  5.588 ДЕН
  Големина
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS
  YSM
  SM
  S
  YMD
  MD
  M
  YLG
  YXL
  LG
  L
  XL
  2XL
  3XL
  4XL
  NS

  Слични производи

  Помош