Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Designed for Gameday
adidas Designed for Gameday
adidas Designed for Gameday
adidas Designed for Gameday
adidas Designed for Gameday
adidas Designed for Gameday
adidas Designed for Gameday
adidas Designed for Gameday
adidas Designed for Gameday
adidas Designed for Gameday
Детска маица
Код на производ:
(HR6281)
adidas

adidas Designed for Gameday

Претходна цена
2.188 ДЕН
Моментална цена
2.188 ДЕН
Цена со попуст
1.750 ДЕН
Заштеда: 438 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 62 2-3м
 • 68 3-6м
 • 74 6-9м
 • 80 9-12м
 • 86 12-18м
 • 92 18-24м
 • 98 2-3г.
 • 104 3-4г.
 • 110 4-5г.
 • 116 5-6г.
 • 122 6-7г.
 • 128 7-8г.
 • 134 8-9г.
 • 140 9-10г.
 • 146 10-11г.
 • 152 11-12г.
 • 158 12-13г.
 • 164 13-14г.
 • 170 14-15г.
 • 176 15-16г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Designed for Gameday е детска lifestyle маица за тинејџери, идеална за спортски активности. Доаѓа денот на играта, затоа бидете подготвени кога ќе започне играта. Мотивирајте. Инспирирајте. Биди креативен. Маичката е со кратки ракави со зајакната јака која го спречува влечењето и го продолжува работниот век. Спортската значка на adidas и 3-Stripes на задната плоча се испечатени во мек силикон за да ја покажат вашата лојалност. Нашите производи од памук поддржуваат поодржливо производство на памук. Спецификација: Детска lifestyle маица за јуниори Краток ракав Засилена јака Лого на adidas и 3 ленти.
Подетално

adidas Designed for Gameday е детска lifestyle маица за тинејџери, идеална за спортски активности. Доаѓа денот на играта, затоа бидете подготвени кога ќе започне играта. Мотивирајте. Инспирирајте. Биди креативен. Маичката е со кратки ракави со зајакната јака која го спречува влечењето и го продолжува работниот век. Спортската значка на adidas и 3-Stripes на задната плоча се испечатени во мек силикон за да ја покажат вашата лојалност. Нашите производи од памук поддржуваат поодржливо производство на памук.
Спецификација:

 • Детска lifestyle маица за јуниори
 • Краток ракав
 • Засилена јака
 • Лого на adidas и 3 ленти

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Колекција Sportswear
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara
  Помош