Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Messi
adidas Messi
adidas Messi
adidas Messi
adidas Messi
adidas Messi
adidas Messi
adidas Messi
adidas Messi
adidas Messi
Детска маица за фудбал
Код на производ:
(HY8705)
adidas

adidas Messi

Претходна цена
2.088 ДЕН
Моментална цена
2.088 ДЕН
Цена со попуст
1.044 ДЕН
Заштеда: 1.044 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 62 2-3м
 • 68 3-6м
 • 74 6-9м
 • 80 9-12м
 • 86 12-18м
 • 92 18-24м
 • 98 2-3г.
 • 104 3-4г.
 • 110 4-5г.
 • 116 5-6г.
 • 122 6-7г.
 • 128 7-8г.
 • 134 8-9г.
 • 140 9-10г.
 • 146 10-11г.
 • 152 11-12г.
 • 158 12-13г.
 • 164 13-14г.
 • 170 14-15г.
 • 176 15-16г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Инспирирајте ја вашата млада суперѕвезда со adidas Messi детска фудбалска маица за тинејџери, која му оддава почит на еден од најдобрите фудбалери досега. Мека памучна ткаенина и привлечната графика со печатење од гума значи дека вашиот мал плеер може да оди секаде со удобност и стил. adidas Badge of Sport i Messi логото го комплетираат изгледот. adidas памучните производи поддржуваат поодржливо производство на памук. Спецификација: Standard fit Кратки ракави Тркалезна јака Состав: 100% памук.
Подетално

Инспирирајте ја вашата млада суперѕвезда со adidas Messi детска фудбалска маица за тинејџери, која му оддава почит на еден од најдобрите фудбалери досега. Мека памучна ткаенина и привлечната графика со печатење од гума значи дека вашиот мал плеер може да оди секаде со удобност и стил. adidas Badge of Sport i Messi логото го комплетираат изгледот. adidas памучните производи поддржуваат поодржливо производство на памук.
Спецификација:

 • Standard fit
 • Кратки ракави
 • Тркалезна јака
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Деца-момчиња
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Колекција Performance
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara
  Помош