Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Own the Run Astro
adidas Own the Run Astro
adidas Own the Run Astro
adidas Own the Run Astro
adidas Own the Run Astro
adidas Own the Run Astro
adidas Own the Run Astro
adidas Own the Run Astro
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(HN0806)
adidas

adidas Own the Run Astro

Претходна цена
4.388 ДЕН
Моментална цена
4.388 ДЕН
Цена со попуст
3.510 ДЕН
Заштеда: 878 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машката тренерка за трчање adidas Own the Run Astro ја поддржува вашата амбиција на патеката и ги загрева вашите мускули помеѓу две тренинзи. Се чувствувате добро кога ја преминувате целта? Во овој модел на adidas ќе се чувствувате уште подобро. Заостреното сечење на ногата обезбедува класичен изглед на денот на трката, додека патентот на глуждовите го олеснува качувањето и симнувањето пред и по големиот настан. Удобноста и доброто вклопување придонесуваат со ременот со јамка и технологијата Aeroready која ве одржува суви. Страничните и внатрешните џебови обезбедуваат многу простор за вашите основни работи, додека рефлектирачките детали ве прават видливи во мракот. Спојте го adidas Поседувајте го Run Astro со вашата омилена аdidas јакна за трчање и тренирајте дури и кога летното време ќе ги замени пониските температури. Направени од рециклирани материјали, вие и аdidas го поддржувате намалувањето на пластичниот отпад. Спецификација: Машки долен дел тренерки за трчање Aeroready технологија Еластичен појас со јамка Рефлектирачки детали Мал џеб за монети во страничниот џеб Прицврстување на патент на ногавиците Состав: 89% рециклиран полиестер, 11% еластин.
Подетално

Машката тренерка за трчање adidas Own the Run Astro ја поддржува вашата амбиција на патеката и ги загрева вашите мускули помеѓу две тренинзи. Се чувствувате добро кога ја преминувате целта? Во овој модел на adidas ќе се чувствувате уште подобро. Заостреното сечење на ногата обезбедува класичен изглед на денот на трката, додека патентот на глуждовите го олеснува качувањето и симнувањето пред и по големиот настан. Удобноста и доброто вклопување придонесуваат со ременот со јамка и технологијата Aeroready која ве одржува суви. Страничните и внатрешните џебови обезбедуваат многу простор за вашите основни работи, додека рефлектирачките детали ве прават видливи во мракот. Спојте го adidas Поседувајте го Run Astro со вашата омилена аdidas јакна за трчање и тренирајте дури и кога летното време ќе ги замени пониските температури. Направени од рециклирани материјали, вие и аdidas го поддржувате намалувањето на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Машки долен дел тренерки за трчање
 • Aeroready технологија
 • Еластичен појас со јамка
 • Рефлектирачки детали
 • Мал џеб за монети во страничниот џеб
 • Прицврстување на патент на ногавиците
 • Состав: 89% рециклиран полиестер, 11% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  Материјал/Технологија Eco
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош