за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas OTR E 3S PANT
adidas OTR E 3S PANT
adidas OTR E 3S PANT
adidas OTR E 3S PANT
adidas OTR E 3S PANT
adidas OTR E 3S PANT
adidas OTR E 3S PANT
adidas OTR E 3S PANT
Код на производ: IK4982
adidas

adidas OTR E 3S PANT

Код на производ: IK4982
Код на производителот: IKM24
4.588 ДЕН
4.588 ДЕН
4.588 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Колекција Performance

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
3.071 ДЕН
Заштеда 30%
4.388 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Prosecna ocena:
ocena
1
ocena
1
3.233 ДЕН
Заштеда 40%
5.388 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
2.633 ДЕН
Заштеда 40%
4.388 ДЕН
Додај во кошничка
adidas OTR E 3S PANT
Долен дел тренерки
adidas OTR E 3S PANT