Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Repeat
NIKE Sportswear Repeat
NIKE Sportswear Repeat
NIKE Sportswear Repeat
NIKE Sportswear Repeat
NIKE Sportswear Repeat
NIKE Sportswear Repeat
NIKE Sportswear Repeat
Машка маица
Код на производ:
(DX2032-066)
NIKE

NIKE Sportswear Repeat

Претходна цена
2.090 ДЕН
Моментална цена
2.090 ДЕН
Цена со попуст
1.672 ДЕН
Заштеда: 418 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Класично добра, машката маичка со кратки ракави Nike Sportswear Repeat ви ја дава удобноста на која сте навикнати, од ден на ден. Лента со повторувачко лого на Swoosh го издигнува изгледот на оваа класична маица на следното ниво, додека мекиот памук што дише дава чувство на најомилената стара маица од првото носење. Ништо не е толку удобно како класична маица направена целосно од мек памук. Ребрестиот дел на отворот на кружниот врат ја прави оваа маица издржлива. Спецификација: Машка lifestyle маица со кратки ракави Модел: Standard fit за опуштено, лесно чувство Машинско перење Материјал: 100% памук.
Подетално

Класично добра, машката маичка со кратки ракави Nike Sportswear Repeat ви ја дава удобноста на која сте навикнати, од ден на ден. Лента со повторувачко лого на Swoosh го издигнува изгледот на оваа класична маица на следното ниво, додека мекиот памук што дише дава чувство на најомилената стара маица од првото носење. Ништо не е толку удобно како класична маица направена целосно од мек памук. Ребрестиот дел на отворот на кружниот врат ја прави оваа маица издржлива.
Спецификација:

 • Машка lifestyle маица со кратки ракави
 • Модел: Standard fit за опуштено, лесно чувство
 • Машинско перење
 • Материјал: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara
  Помош