Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Club Cargo
NIKE Club Cargo
NIKE Club Cargo
NIKE Club Cargo
NIKE Club Cargo
NIKE Club Cargo
NIKE Club Cargo
NIKE Club Cargo
Детски долен дел тренерки
Код на производ:
(86I386-023)
NIKE

NIKE Club Cargo

Претходна цена
2.490 ДЕН
Моментална цена
2.490 ДЕН
Цена со попуст
1.992 ДЕН
Заштеда: 498 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X 6-7г.
 • 1 1
 • 2 2
 • 3 3
 • 3- 3-
 • 4 3-4г.
 • 4- 4-
 • 5 4-5г.
 • 5- 5-
 • 6 5-6г.
 • 7 6-7г.
 • 8 8
 • 8- 8-
 • 9 9
 • 9- 9-
 • 10 10
 • 11 11
 • 12 12
 • 14 14
 • OSFA OSFA
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
NIKE CLUB CARGO се детски lifestyle тренерки за помлади момчиња. Мазната ткаенина од руно ќе обезбеди удобност и удобност, додека ребрестите манжетни го спречуваат несаканото движење и навлегувањето на студениот воздух. Овој долен дел тренерки со еластичен појас обезбедуваат совршено вклопување и целосна слобода на движење, додека џебовите нудат многу простор за мали предмети. Спецификација: Lifestyle тренерки за помлади момчиња Два џебa Два џеба на нозете Логото на Nike на страна Состав: 60% памук, 40% полиестер Одржување: Машинско перење.
Подетално

NIKE CLUB CARGO се детски lifestyle тренерки за помлади момчиња. Мазната ткаенина од руно ќе обезбеди удобност и удобност, додека ребрестите манжетни го спречуваат несаканото движење и навлегувањето на студениот воздух. Овој долен дел тренерки со еластичен појас обезбедуваат совршено вклопување и целосна слобода на движење, додека џебовите нудат многу простор за мали предмети.
Спецификација:

 • Lifestyle тренерки за помлади момчиња
 • Два џебa
 • Два џеба на нозете
 • Логото на Nike на страна
 • Состав: 60% памук, 40% полиестер
 • Одржување: Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Помош