Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Graffiti
CHAMPION Graffiti
CHAMPION Graffiti
CHAMPION Graffiti
Детска маица
Код на производ:
(CHA231G803-8U)
CHAMPION

CHAMPION Graffiti

Претходна цена
890 ДЕН
Моментална цена
890 ДЕН
Цена со попуст
623 ДЕН
Заштеда: 267 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 3-4г.
 • XS 5-6г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 7-8г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 9-10г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 11-12г.
 • XL 13-14г.
 • 2XL 15-16г.
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion GIRLS GRAFFITI е lifestyle маица за девојчиња. Изработена е од исклучително лесен, удобен и пријатен материјал кој создава неверојатна удобност при контакт со кожата, а кој ќе овозможи максимална слобода на движење. Таа носи секојдневна удобност и пријатност, без разлика дали сте на пат кон училиште или играте пред зградата. Урбаниот принт со графит мотив кој се протега низ предниот дел на маицата ќе ја израдува секоја девојка. Оваа маичка за девојчиња лесно се комбинира со вашата секојдневна гардероба. Спецификација: Маичка за девојчиња – lifestyle Краток ракав.
Подетално

Champion GIRLS GRAFFITI е lifestyle маица за девојчиња. Изработена е од исклучително лесен, удобен и пријатен материјал кој создава неверојатна удобност при контакт со кожата, а кој ќе овозможи максимална слобода на движење. Таа носи секојдневна удобност и пријатност, без разлика дали сте на пат кон училиште или играте пред зградата. Урбаниот принт со графит мотив кој се протега низ предниот дел на маицата ќе ја израдува секоја девојка. Оваа маичка за девојчиња лесно се комбинира со вашата секојдневна гардероба.
Спецификација:

 • Маичка за девојчиња – lifestyle
 • Краток ракав

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица CHA231G801-10
  763 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.090 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица CHA231G809-01
  623 ДЕН
  Заштеда 30%
  890 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица CHA231G809-10
  623 ДЕН
  Заштеда 30%
  890 ДЕН
  Помош