Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Jordan
NIKE Jordan
NIKE Jordan
NIKE Jordan
Детска маица
Код на производ:
(85A088-R78)
NIKE

NIKE Jordan "23"

Prosečna ocena:
5
ocena
ocena
1
(Oceni)
Претходна цена
1.190 ДЕН
Моментална цена
1.190 ДЕН
Цена со попуст
952 ДЕН
Заштеда: 238 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X 6X
 • 1 1
 • 2 2
 • 3 3
 • 3- 3-
 • 4 3-4г.
 • 4- 4-
 • 5 4-5г.
 • 5- 5-
 • 6 5-6г.
 • 7 6-7г.
 • 8 8
 • 8- 8-
 • 9 9
 • 9- 9-
 • 10 10
 • 11 11
 • 12 12
 • 14 14
 • OSFA OSFA
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
JORDAN „23“ е детска маица за помали момчиња инспирирана од кошарката. Изработена е од мека жерсеј ткаенина, која е многу пријатна и удобна за носење и овозможува слоевитост. Маицата е со кратки ракави со ребреста јака и дава целосна слобода на движење. Jordan „23“ графика на градите го комплетира комплетниот изглед. Спецификација: Маици за помали момчиња Кратки ракави Jordan „23“ графика Состав: 60% памук, 40% полиестер Одржување: Машинско перење.
Подетално

JORDAN „23“ е детска маица за помали момчиња инспирирана од кошарката. Изработена е од мека жерсеј ткаенина, која е многу пријатна и удобна за носење и овозможува слоевитост. Маицата е со кратки ракави со ребреста јака и дава целосна слобода на движење. Jordan „23“ графика на градите го комплетира комплетниот изглед.
Спецификација:

 • Маици за помали момчиња
 • Кратки ракави
 • Jordan „23“ графика
 • Состав: 60% памук, 40% полиестер
 • Одржување: Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Деца-момчиња
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ на sportvision.mk.

  • Гоце
   Гоце

   13.05.2023. 16:44

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица 85B140-001
  952 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.190 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица 85C192-023
  1.112 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица 85C192-001
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  1.112 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.390 ДЕН
  Помош