Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Tiro
adidas Tiro
adidas Tiro
adidas Tiro
adidas Tiro
adidas Tiro
adidas Tiro
adidas Tiro
adidas Tiro
adidas Tiro
adidas Tiro
adidas Tiro
adidas Tiro
adidas Tiro
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(IC6655)
adidas

adidas Tiro

Претходна цена
4.988 ДЕН
Моментална цена
4.988 ДЕН
Цена со попуст
3.990 ДЕН
Заштеда: 998 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Tiro Suit е женска lifestyle тренерка инспирирана од фудбалот во 90-тите. Родени за спорт, но се носат за стил. Направен од памук и рециклиран полиестер, обезбедува пријатност и удобност. Еластичниот струк лесно се персонализира со врвка за влечење. Странични џебови идеални. се место за сите потребни ситници. Дискретното лого на adidas зборува за љубовта кон брендот. Имаат и патент на зглобот за полесно облекување и соблекување. Добијте ја вашата доза на стил и удобност на adidas со овие долни тренерки. Спецификација: Женски тренерки - lifestyle Странични џебови Логото на adidas Еластична половина со врвка Состав: 70% рециклиран полиестер и 30% памук.
Подетално

adidas Tiro Suit е женска lifestyle тренерка инспирирана од фудбалот во 90-тите. Родени за спорт, но се носат за стил. Направен од памук и рециклиран полиестер, обезбедува пријатност и удобност. Еластичниот струк лесно се персонализира со врвка за влечење. Странични џебови идеални. се место за сите потребни ситници. Дискретното лого на adidas зборува за љубовта кон брендот. Имаат и патент на зглобот за полесно облекување и соблекување. Добијте ја вашата доза на стил и удобност на adidas со овие долни тренерки.
Спецификација:

 • Женски тренерки - lifestyle
 • Странични џебови
 • Логото на adidas
 • Еластична половина со врвка
 • Состав: 70% рециклиран полиестер и 30% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Sportswear
  Материјал/Технологија Eco
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Dopunite outfit

  Sačuvano u omiljne
  Дуксер IC6649
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.990 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.988 ДЕН
  Големина
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS
  YSM
  SM
  S
  YMD
  MD
  M
  YLG
  YXL
  LG
  L
  XL
  2XL
  3XL
  4XL
  NS

  Слични производи

  Помош