Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Project Rock
UNDER ARMOUR Project Rock
UNDER ARMOUR Project Rock
UNDER ARMOUR Project Rock
Детска маица
Код на производ:
(1373773-369)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Project Rock

Претходна цена
1.790 ДЕН
Моментална цена
1.790 ДЕН
Цена со попуст
1.253 ДЕН
Заштеда: 537 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM 9-10г.
 • SM SM
 • S S
 • YMD 11-12г.
 • MD MD
 • M M
 • YLG 13-14г.
 • YXL 14-15г.
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Under Armour Project Rock Kids е детска маица за тренинг за девојки направена за да им помогне да ги пронајдат своите граници и потоа да ги поместат. Сите парчиња од оваа колекција се лично одобрени од Двејн Џонсон. Пријатната ткаенина се чувствува удобно на кожата, додека еластичните делови на кружната јака го спречува истегнувањето. Интересните графики го откриваат нивниот дух и натпреварувачка природа. Спецификација: Кратки ракави Тркалезна јака со еластичен дел Продолжен заден раб Состав: 60% памук, 40% полиестер.
Подетално

Under Armour Project Rock Kids е детска маица за тренинг за девојки направена за да им помогне да ги пронајдат своите граници и потоа да ги поместат. Сите парчиња од оваа колекција се лично одобрени од Двејн Џонсон. Пријатната ткаенина се чувствува удобно на кожата, додека еластичните делови на кружната јака го спречува истегнувањето. Интересните графики го откриваат нивниот дух и натпреварувачка природа.
Спецификација:

 • Кратки ракави
 • Тркалезна јака со еластичен дел
 • Продолжен заден раб
 • Состав: 60% памук, 40% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст Kids
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara
  Помош