Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Dri-FIT UV Miler
NIKE Dri-FIT UV Miler
NIKE Dri-FIT UV Miler
NIKE Dri-FIT UV Miler
NIKE Dri-FIT UV Miler
NIKE Dri-FIT UV Miler
NIKE Dri-FIT UV Miler
NIKE Dri-FIT UV Miler
Машка маица за трчање
Код на производ:
(DV9315-379)
NIKE

NIKE Dri-FIT UV Miler

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Добијте ги дополнителните километри на патеката во машката маица со кратки ракави Nike Dri-FIT UV Miler за вистинска поддршка. Оваа маица е подолга од претходната верзија на маичката за трчање Miller Top, така што ви дава поголема покриеност. Направена е од неверојатно лесна ткаенина која има мрежеста предна и рамна задна страна за ладно, мазно чувство. Неговиот опуштен, лесен крој ви овозможува целосна удобност и не ве забавува. Технологијата Nike Dri-FIT ја отстранува потта од вашата кожа за брзо испарување, правејќи ве суви и удобни. Овој производ обезбедува UVA и UVB заштита од сонце. Спецификација: Машка маица за трчање Nike Dri-FIT технологија во ткаенината Рефлектирачки детали UVA и UVB заштита од сонце Машинско перење Материјал: 100% полиестер.
Подетално

Добијте ги дополнителните километри на патеката во машката маица со кратки ракави Nike Dri-FIT UV Miler за вистинска поддршка. Оваа маица е подолга од претходната верзија на маичката за трчање Miller Top, така што ви дава поголема покриеност. Направена е од неверојатно лесна ткаенина која има мрежеста предна и рамна задна страна за ладно, мазно чувство. Неговиот опуштен, лесен крој ви овозможува целосна удобност и не ве забавува. Технологијата Nike Dri-FIT ја отстранува потта од вашата кожа за брзо испарување, правејќи ве суви и удобни. Овој производ обезбедува UVA и UVB заштита од сонце.
Спецификација:

 • Машка маица за трчање
 • Nike Dri-FIT технологија во ткаенината
 • Рефлектирачки детали
 • UVA и UVB заштита од сонце
 • Машинско перење
 • Материјал: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош