Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Crewneck
CHAMPION Crewneck
CHAMPION Crewneck
CHAMPION Crewneck
CHAMPION Crewneck
CHAMPION Crewneck
CHAMPION Crewneck
CHAMPION Crewneck
Женска маица
Код на производ:
(114911-WW001)
CHAMPION

CHAMPION Crewneck

Претходна цена
1.690 ДЕН
Моментална цена
1.690 ДЕН
Цена со попуст
1.183 ДЕН
Заштеда: 507 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
CHAMPION CREWNECK е женска lifestyle маица дизајнирана за вашето уживање. Класична маичка, изработена е од висококвалитетна памучна ткаенина за мекост и единствена удобност. Маичката е со кратки ракави со зајакната јака која го спречува влечењето на маичката и го продолжува нејзиниот век. Логото CHAMPION е преку градите и освен што јасно ја покажува вашата љубов кон овој бренд, дава и интересен визуелен ефект. Лесно се вклопува во вашиот спортско-елегантен стил. Едно е сигурно – во оваа lifestyle маица ќе бидете забележани каде и да ве однесе денот. Со купување на производи од памук Champion, го поддржувате одржливото производство на органски памук во светот. Спецификација: Женска lifestyle маица Краток ракав Засилена јака Состав: 100% памук Лого Champion.
Подетално

CHAMPION CREWNECK е женска lifestyle маица дизајнирана за вашето уживање. Класична маичка, изработена е од висококвалитетна памучна ткаенина за мекост и единствена удобност. Маичката е со кратки ракави со зајакната јака која го спречува влечењето на маичката и го продолжува нејзиниот век. Логото CHAMPION е преку градите и освен што јасно ја покажува вашата љубов кон овој бренд, дава и интересен визуелен ефект. Лесно се вклопува во вашиот спортско-елегантен стил. Едно е сигурно – во оваа lifestyle маица ќе бидете забележани каде и да ве однесе денот. Со купување на производи од памук Champion, го поддржувате одржливото производство на органски памук во светот.
Спецификација:

 • Женска lifestyle маица
 • Краток ракав
 • Засилена јака
 • Состав: 100% памук
 • Лого Champion

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица 114911-VS022
  1.183 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.690 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица 116968-WW001
  973 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.390 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица 116955-VS052
  973 ДЕН
  Заштеда 30%
  1.390 ДЕН
  Помош