Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Jordan Brand
NIKE Jordan Brand
NIKE Jordan Brand
NIKE Jordan Brand
NIKE Jordan Brand
NIKE Jordan Brand
NIKE Jordan Brand
NIKE Jordan Brand
Машка маица
Код на производ:
(DX9593-010)
NIKE

NIKE Jordan Brand

Претходна цена
2.590 ДЕН
Моментална цена
2.590 ДЕН
Цена со попуст
2.072 ДЕН
Заштеда: 518 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Jordan Brand е машка маица со кратки ракави lifestyle. За секојдневно уживање и оставање на луѓето без здив со вашиот одличен стил. Графиката на летот ќе се погрижи да останете ладни во текот на целиот лет. Спецификација: Машка маичка Кратки ракави Машинско перење Состав: 100% памук.
Подетално

Nike Jordan Brand е машка маица со кратки ракави lifestyle. За секојдневно уживање и оставање на луѓето без здив со вашиот одличен стил. Графиката на летот ќе се погрижи да останете ладни во текот на целиот лет.
Спецификација:

 • Машка маичка
 • Кратки ракави
 • Машинско перење
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица FD0048-063
  1.752 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.190 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица FD0067-010
  1.912 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.390 ДЕН
  Помош