Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Fast Running
adidas Fast Running
adidas Fast Running
adidas Fast Running
adidas Fast Running
adidas Fast Running
adidas Fast Running
adidas Fast Running
Женска маица за трчање
Код на производ:
(HM4319)
adidas

adidas Fast Running

Претходна цена
2.788 ДЕН
Моментална цена
2.788 ДЕН
Цена со попуст
2.230 ДЕН
Заштеда: 558 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Останете ладни и суви за време на тренингот или трката во женската маица за брзо трчање на adidas. Изработен е од лесна ткаенина што дише со растеглива мрежа за беспрекорно чувство на удобност. Сечењето на ракавот што само го покрива рамото обезбедува лесно движење во секој дел. Технологијата Aeroready ја регулира влагата и останувате фокусирани на целта. Моделот е направен од најмалку 70% рециклирана содржина пресретната на островите и океанските плажи. Стилирајте ја маицата со вашите омилени шорцеви за трчање adidas и изберете го вашето темпо. Спецификација: Женска маица за трчање Aeroready технологија Заоблено деколте Рефлектирачки детали Состав: 75% рециклиран полиестер, 25% еластична мрежа.
Подетално

Останете ладни и суви за време на тренингот или трката во женската маица за брзо трчање на adidas. Изработен е од лесна ткаенина што дише со растеглива мрежа за беспрекорно чувство на удобност. Сечењето на ракавот што само го покрива рамото обезбедува лесно движење во секој дел. Технологијата Aeroready ја регулира влагата и останувате фокусирани на целта. Моделот е направен од најмалку 70% рециклирана содржина пресретната на островите и океанските плажи. Стилирајте ја маицата со вашите омилени шорцеви за трчање adidas и изберете го вашето темпо. Спецификација:

 • Женска маица за трчање
 • Aeroready технологија
 • Заоблено деколте
 • Рефлектирачки детали
 • Состав: 75% рециклиран полиестер, 25% еластична мрежа

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Performance
  Материјал/Технологија Eco
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Trenutno nema komentara

  Dopunite outfit

  Sačuvano u omiljne
  9 termina 150 sati početni nivo
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.710 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.388 ДЕН
  Големина
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS
  YSM
  SM
  S
  YMD
  MD
  M
  YLG
  YXL
  LG
  L
  XL
  2XL
  3XL
  4XL
  NS

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Маица IC5192
  1.750 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.188 ДЕН
  Помош